Skip To Main Content

Logo Image

Logo Title

Directory

Laila Ali-Aswani

Departments: 8th Grade, Grade 8, 7th Grade, 6th Grade

Katie Allen

Departments: Substitute - Stellar, Grades 6-8

Bryan Armentrout

Departments: Grade 6, 6th Grade

Jenny Baker

Departments: Clerical Support - School

Sarah Ball

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Jonathan Banas

Departments: 8th Grade, Grade 8, 7th Grade

Cesar Banks

Departments: Custodial Services - School

Clarissa Berlioz

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Tania Bethel

Departments: Administration - School, Assist Principal - MS

Lori Blanchard

Departments: Administration - School, Assist Principal - MS

Kristen Blanda

Departments: 8th Grade, 7th Grade, Grade 7

Ana Bonifaz

Departments: Special Education, Para AUT-Resource-Level IV

Arielle Book

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grade 7

Nancy Bourke

Departments: School Nutrition - Loc School, SNP Manager-MS

Eddie Boynce

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Michele Brace

Departments: 8th Grade, Grade 6, 6th Grade

Christopher Bradfield

Departments: Grade 6, 6th Grade

Lisa Bratts

Departments: SNP Worker - ES/MS, School Nutrition - Loc School

Travis Braxton

Departments: Custodial Services - School

Geri Briceno

Departments: Special Education, Parapro Sp Ed - MOID Res/SC

Jennifer Briselden

Departments: 8th Grade, Grade 8, 7th Grade

Donielle Brown

Departments: Special Education, 6th Grade

Jason Brubaker

Departments: 8th Grade, 7th Grade, Grade 7

LaToya Brumfield

Departments: Grade 6, 7th Grade, 6th Grade

Laura Burgess

Departments: Grade 6, 6th Grade

Vickie Byer

Departments: Grades 6-8, Parapro

Doug Callahan

Departments: Administration - School, Assist Principal - MS

Ralston Carnegie

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

VICTOR CEPERO

Departments: Special Education, Para AUT-Severe Level I

Verina Chastain

Departments: Clerical Support - School, School Clerk I

Yolanda Cherestal

Departments: Special Education, 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade

Kimberly Chiaramonte

Departments: Instructional Clerk, Grades 6-8

Milk Chillitupa

Departments: Custodial Services - School

Michael Christensen

Departments: 8th Grade, Grade 8

Amy Clement

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Tyler Cole

Departments: 8th Grade, Grade 6, 7th Grade, 6th Grade

Richard Connolly

Departments: Special Education, Para AUT-Severe Level I

Keri Cooper

Departments: 7th Grade, Grade 7

Lisa Crick

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Tom Crispens

Departments: 8th Grade, Grade 8

Kelly Crunk

Departments: 8th Grade, Grade 8

Betsy Davis

Departments: 8th Grade, Grade 6, 7th Grade, 6th Grade

Cherell Davis-Thorpe

Departments: 8th Grade, Grade 8

Cameron Dees

Departments: Special Education, 7th Grade

Jodie DeGruy-Fowler

Departments: 8th Grade, Grade 8, 7th Grade, 6th Grade

Jasmine DeLoach

Departments: Special Education, 8th Grade, 6th Grade

Cooper Dennison

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grade 7

Victor Dheming

Departments: Custodial Services - School

Tracy Dhinsa

Departments: Clerical Support - School, School Clerk I

Suzanne DiPietro

Departments: Special Education, 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade

Taylor Dodd

Departments: 8th Grade, 7th Grade, Grade 7

Alexandra Dolinski

Departments: 7th Grade, 6th Grade, Grade 7

Jason Douglas

Departments: SNP Worker - ES/MS, School Nutrition - Loc School

David Dover

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Travis Downs

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Sabrina Dripps

Departments: Special Education, 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade

Genevieve DSilva

Departments: 8th Grade, 7th Grade, Grade 7

Kenia Duran

Departments: Clerical Support - School, Bookkeeper - ES/MS

Dawn Easley

Departments: Grade 6, 6th Grade

Kimberly Eason

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Carol Edge

Departments: 7th Grade, 6th Grade, Grade 7

Alejandra Enriquez

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Erica Faahs

Departments: Special Education, 8th Grade, 7th Grade

Linda Felbaum

Departments: 8th Grade, Grade 6, 7th Grade, 6th Grade

Joanna Feldman

Departments: 8th Grade, Grade 8, 7th Grade, 6th Grade

Curtis Fields

Departments: 8th Grade, Grades 6-8

Nubia Galvez

Departments: Grade 6, 6th Grade

Patrick Garmon

Departments: 8th Grade, 7th Grade, Grade 7

Karen George

Departments: Counseling, 8th Grade

Sheri Gilbert

Departments: Administration - School, Principal - MS

Veronica Gillette

Departments: Clerical Support - School

Jenell Godfree

Departments: 8th Grade, Grade 8

Maria Gonzalez

Departments: Special Education, Parapro Sp Ed - SLD Self Cont

Payton Grissom

Departments: Special Education, 7th Grade, 6th Grade

Caroline Hahn

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Alissa Haney

Departments: 7th Grade, 6th Grade, Grade 7

Nick Hanna

Departments: 8th Grade, 6th Grade, Grade 7

Sheri Hardbeck

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Michael Harper

Departments: SNP Worker - ES/MS, School Nutrition - Loc School

Johnny Harris

Departments: Custodial Services - School

Qasim Hassan

Departments: 8th Grade, Grade 8

Anna Henson

Departments: Special Education, 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade

Barkley Hessler

Departments: Grade 6, 6th Grade

Allison Hines

Departments: 8th Grade, Grades 6-8

Rhonda Honea

Departments: Clerical Support - School, School Clerk I

Leah Hosse

Departments: 7th Grade, Grade 7

Adam Hunter

Departments: 8th Grade, Grade 8, 7th Grade

Alexandria Johnson

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Kevin Johnson

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Matt Johnson

Departments: Special Education, 7th Grade, 6th Grade

Scott Johnson

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grade 7

Eli Jones

Departments: 8th Grade, 7th Grade, Grade 7

Myles Jones

Departments: Grade 6, 6th Grade

Laura Jopling

Departments: 7th Grade, Grade 7

Paul Josloff

Departments: 8th Grade, 7th Grade, 6th Grade, Grades 6-8

Jennifer Kearson

Departments: Special Education, Para AUT-Mild-Level III

Scott Kim

Departments: 8th Grade, Grade 8, 7th Grade, 6th Grade

Ha Kok

Departments: SNP Worker - ES/MS, School Nutrition - Loc School

Penny Lawyer-Phillips

Departments: 8th Grade, 7th Grade, Grade 7

Lisa LeMoine

Departments: Technology Support
1 2 > showing 1 - 100 of 199 constituents